צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח נסיעות לחו

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות איכותי – ככה נוסעים בביטחון

נסיעה לחו"ל היא צעד שצריך לעשות בראש שקט. לכן חשוב לרכוש מבעוד מועד ביטוח נסיעות לחו"ל. ביטוח כזה נועד לתת מענה לאירועים רפואיים שונים בחו"ל, לרבות אובדן/גניבה של מטען.

פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל מציעות כיסויים שונים. כדי לקבל את מעטפת ההגנה המיטבית, יש לבנות לכל נוסע ונוסעת את הביטוח הספציפי שמתאים להם ולאופי נסיעותיהם. זה נוסע לצרכי עסקים עם לפ-טופ, וזאת יוצאת לטיול תרמילאים, אלה מתארגנים לחופשת סקי ואחרים לנופש משפחתי, ויש עוד ועוד אפשרויות. את ביטוח הנסיעות לחו"ל יש להתאים לכיסוי הפעילויות הצפויות.

איזה כיסויים נכללים במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל?

  • ביטוח רפואי

הביטוח הרפואי הוא עיקר הפוליסה לביטוח נסיעות, והוא זה שיחסוך לך עלויות עצומות, אם חלילה יהיה צורך באשפוז או ניתוח חירום במרכז רפואי בחו"ל. בפרק הרפואי נכלל כיסוי רחב היקף להוצאות שנובעות מאירועים רפואיים שונים: אשפוז, פינוי לטיפול רפואי בבית חולים, טיפולים רפואיים שונים, הטסה לארץ במידה והמדינה הזרה לא מספקת טיפול מתאים,  תרופות, ייעוץ רפואי, כיסוי לנשים בהריון, טיפול בפגים, טיפולי חירום דנטליים ועוד.

  • ביטוח למטען

כולל כיסוי לאירועים בהם המטען שלך, כולו או חלקו, נגנב או אבד.

  • כיסויים נוספים הקשורים לאופי הנסיעה

בפרק זה נכללים כיסויים נוספים כמו כיסוי לספורט אתגרי (סקי, צלילה, טרקים, רכיבת שטח וכו'), כיסוי הוצאות איתור וחילוץ שרלוונטי למטיילים באזורים נידחים או כאלה המאופיינים בדרכי גישה בעייתיות כמו ג'ונגלים או אזורים הרריים.

  • החזר השתתפות עצמית למשכירים רכב בחו"ל

כיסוי שמופעל כאשר מתרחשת תאונה או נגרם נזק לרכב ששכרת בחו"ל.

חלק מתכנון הנסיעה שלך הוא רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל
בווב פרייס נשמח לסייע בתכנון הביטוח המיטבי שיאפשר לך לנסוע בראש שקט

קבל הצעה
ביטוח נסיעות לחו

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם