ראשי - אודות

אודות


אורן מזרח, סוכנות ביטוח בע"מ מהגדולות, הוותיקות והמוערכות בענף הביטוח.
אורן מזרח מפעילה כ 200 סוכני ביטוח ומרכזת כ 120,000 לקוחות בכל ענפי הביטוח.
אורן מזרח מדורגת בין עשרת הסוכנויות הגדולות ביותר, כמעט בכל חברות הביטוח בישראל. אורן מזרח פועלת בענפי הביטוח האלמנטרי, חיים, בריאות ופיננסים.
באורן מזרח מטה ניהולי רחב ובקרת תהליכים קבועה.

בבעלותנו, מערכות מחשב ייחודיות, לקבלת הצעות מחיר בענפי הביטוח השונים, מכל חברות הביטוח בישראל. מערכת שפותחה לצורך מתן שרות ייחודי ללקוחות וסוכני אורן מזרח.

BEST PRICE מבית אורן מזרח מאפשרת לך ליהנות, מיתרון לגודל בשוק הביטוח הישראלי, כדי לקבל מוצר ביטוחי מקצועי במחיר תחרותי ושרות אישי. השילוב הטוב ביותר של שרות אישי ללקוח, והצעת המחיר הטובה ביותר שניתן לקבל מחברות הביטוח.

איך זה עובד ? כל מה שעליך לעשות הוא להקליד את הפרטים שלך בדף ההצעה המתאים לך. ביטוח רכב, דירה, ריסק, ביטוח משכנתא או ביטוח נסיעות לחו"ל. לאחר שהקלדת את הפרטים, לדוגמא בביטוח רכב, עליך ללחוץ על הכפתור "המשך לקבלת הצעות". המערכות שלנו ב BEST PRICE שולחת את הנתונים באותו הרגע לכל חברות הביטוח ומקבלת חזרה תוך שניות הצעות מחיר.
תוך שניות יעלו על המסך הצעות מחיר לביטוח ופרטי הכיסוי הביטוחי ויאפשרו לך לבחור את המחיר והכיסוי המתאים לך ביותר. עכשיו כל שנותר לך לעשות הוא לבחור את הצעת הביטוח המתאימה לך ביותר, כאשר כל המחירים והתנאים נמצאים מולך על המסך.

חסכו עד 35% מתשלום הביטוח!פתור את התרגיל - שלוש ועוד חמש שווה ל: (הזן ספרות בלבד)

אתר נגיש